خلاصه:
در این پروژه شیرهای کنترل جریان مورد بررسی قرار گرفته و فایل پاورپوینت آماده از مطالب هم برای ارائه قرار داده شده است
توضیحات:
دسته بندیفنی و مهندسی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات19
حجم فایل72.991 مگا بایت

به نام حق

واحد کنترل و اجزاء آن، مهمترین قسمت هر سیستم هیدرولیک را تشکیل می‌دهد. اطلاع از وظایف و نحوه عملکرد اجزاء کنترلی بسیار مهم بوده و از اساسی ترین وظایف طراح و حتی اپراتور سیستم هیدرولیک محسوب می‌گردد.

در صورت عدم انتخاب دقیق اجزاء، مدار مطابق برنامه عمل نخواهد کرد. انرژی سیال، توسط وسایل کنترلی که اصطلاحا  شیر نامیده می‌شوند کنترل می‌گردد.

...

این پروژه در مورد شیرهای جریان است و مطالبی که آورده شده بدین صورت است :

 

مقدمه/  وظیفه ی شیر کنترل جریان/ چرا از شیر کنترل جریان استفاده می کنیم؟/ استفاده از شیر کنترل جهت/  انواع شیرهای کنترل جریان/ مزایای شیر سوزنی/ شیرهای حساس به تغییرات فشار/  شیرهای حساس به تغییرات دما و لزجت/ شیرهای کاهنده سرعت/ شیرهای تقسیم کننده جریان/ ضریب جریان/ مشخصات شیرهای کنترل جریان/ اجزای تشکیل دهنده شیر/ علل خرابی شیرها/ تعمیر شیرهای کنترل جریان/ نگهداری شیرهای کنترل جریان/ نصب شیرهای کنترل جریان

 

سعی شده تا حد امکان برای قسمت های مختلف عکس و شماتیک گذاشته شود و توضیحات روان و سلیس باشد. در ضمن پاورپوینت آماده از مطالب برای ارائه در فایل اصلی ضمیمه شده است. فایل پاورپوینت سعی شده بصورت حرفه ای و استاندارد درست شود و حتی در این فایل یک کلیپ هم که اجزای مختلف شیر جریان را توضیح میدهد آورده شده است.

کلمات کلیدی:
تحقیق بررسی انرژی گرمایی در 11 صفحه ورد قابل ویرایش
مقاله بررسی شاخه‌های گرافیك در 19 صفحه ورد قابل ویرایش
گزارش كارآموزی آب وفاضلاب اداره آب و فاضلاب شهرستان بهشهر در 27 صفحه ورد قابل ویرایش
گزارش کاراموزی شرکت بسپار صنعت پروژه BSP در 95 صفحه ورد قابل ویرایش