دانلود مصاحبه با معلمان (برای مهارت آموزان ماده 28)

گروه فایل کاربردی

توضیحات :

شرحی در مورد فایلمصاحبه با معلمبرای مهارت آموزان ماده 28:

مصاحبه با معلم موفقیکی از فعالیت هایی است کهمهارت آموزان ماده 28باید ان را انجام دهند. در اینجا 6 نمونه از اینمصاحبهرا به صورتفایل ورد و قابل ویرایشدر اختیارتان گذاشته ایم برای دانلود. این مصاحبه ها به صورتفایل وردو در تعداد صفحات فایل اول 2 صفحه فایل دوم 3 صفحه فایل سوم 2 صفحه فایل چهارم 2 صفجه فایل 5 در دو صفحه فایل ششم در 3 صفحه می باشد که هر کدام از فایل ها موضوع متفاوتی دارد ولی همه آنهامصاحبه با معلمانهستند.

********************************

******************

********************************

بخشی از نمونه فایل مصاحبه با معلم برایمهارت آموزان ماده 28:

موضوع : دوستی با شاگرد دشمن ترس

مشخصات معلم

نام و نام خانوادگی:

شهرستان: سابقه: مقطع: ابتدایی سمت : آموزگار

شرح حال

ساختمان مدرسه در مکانی است که از لحاظ وسعت حیاط، تعداد کلاس ها مناسب با تعداد و ظرفیت دانش آموزان مدرسه می باشد.و بیشتر کلاس‌ها به سمت شمال می باشد و پنجره ها طوری نسب شده اند که روشنایی کافی و یکنواختی به فضای کلاسی می رساند. ولی مدرسه در محله قدیمی و با ضریب امنیت پایینی می باشد.

معلمی نجیب و مؤدب به نظر می رسد معلمی که خوش صحبت بوده و قدرت بیان بالایی دارد پوشش و آرایش او در عین سادگی مناسب با محل و فضای آموزشی می باشد و مشخص است که با خلوص نیت و قصد خدمت کار میکند و تمام اندیشه و توانش را در خصوص شکوفایی دانش آموزان به کار میگیرد. پر واضح است که فن تدوین و تربیت را می داند.

اصل روایت:در اوایل مهرماه دانش آموزی داشتم که از مدرسه گریزان بود و هر روز به دلایل مختلفی میخواست از مدرسه و سر کلاس نشستن فرار کند. روزهای اول که

نمونه شماره 2 :

عنوان تجربه: برقراری ارتباط نزدیک با هر یک ازدانش آموزان

مشخصات معلم

نام ونام خانوادگی: سابقه تدریس: استان :البرز شهرستان:

سمت : آموزگار

شرح حال

مدرسهدارای محیطی نسبتا بزرگ در یک ساختمان همکف دارای شش کلاس که از نظر فضایی آموزشی وتفریحی برای ۱۳۷دانش آموز بزرگ و دل انگیز به نظر می رسدو دارای درختان زیاد می باشد.

معلمی با نشاط ، خوش بیان ، قد بلند و شیک پوش و آراسته با روابط اجتماعی بالا و خونگرم و قویدر امرآموزش جدی و خوش برخوردمی­باشد عاشق کارمعلمیاست..

اصل روایت:

با سمت مربیپیش دبستانیو گذراندن کلاس های آموزشی وکارگاهی، به مدت ۱۵ سال در سازمان

آموزش وپرورش استان البرز مشغول خدمت بوده ام(۱۰سال مربی و ۵سال موسس مربی)و هم اکنون به مدت دو سال در مقطع ابتدایی مشغول به کار هستم.

جزئیات فایل دریافتی شما :

نام فایل :دانلود مصاحبه با معلمان (برای مهارت آموزان ماده 28)

موضوع :مصاحبه با معلمان برای مهارت آموزان ماده 28

فرمت : ورد و قابل ویرایش Word دانلود مصاحبه با معلمان (برای مهارت آموزان ماده 28).doc

صفحات:در 6 فایل ورد به ترتیب فایل اول 2 صفحه فایل دوم 3 صفحه فایل سوم 2 صفحه فایل چهارم 2 صفحه فایل پنجم 2 صفحه فایل ششم نیز 3 صفحهمجموعه 14 صفحه

مناسب برای :دانشجویان، دانش آموزان ، معلمان ،مهارت آموزان ماده 28، اولیا دانش آموزان و....

کلمات کلیدی : مصاحبه با معلم

دانلود مصاحبه با معلمان (برای مهارت آموزان ماده 28)