دانلود تحقیق آموزش کامل کره تراشی

گروه فایل کاربردی

توضیحات : کره تراشی چیست و چه کاربردی دارد ؟ آموزش کامل کره تراشی . کره تراشی در صنعت چه جایگاهی دارد ؟ تمام این سوال ها در فایل تحقیق آموزش کره تراشی که در 10 صفحه آموزش آن را آماده کرده ایم. همچنین این فایل تحقیقاتی به صورت قابل ویرایش میباشد که میتوانید از آن در تحقیق های کلاسی خود استفاده نمایید.


کاربرد: از کره ها کاربردهای زیادی در صنعت می شود از جمله از آنها برای دستگیره اهرمهای دستگاههای مختلف استفاده می شود.
توضیح فرآیند: برای تولید کره از روشهای مختلفی استفاده می شود از جمله استفاده از دستگاه کپی تراش و فرزیوینورسال و ... . بسته به تعداد- وقت و ابعاد قطعه مورد نظر روش ساخت کره تفاوت می کند.
ساخت قطعه نمونه:
ابتدا ماده خام آلومینیومی را بر روی دستگاه تراش به ابعاد مورد نظر می رسانیم در دو سه قطعه پنج 45 درجه وجود دارد. سپس میله دیگری را تراشیده و به یک سر قطعه آلومینیومی پیچ می کنیم. در مرحله بعد دستگاهت تایلکوف را بر روی سینه ماشین فرزیوینورسال نصب می کنیم. سپس داخل گلوی دستگاه فرزیک مرغک و داخل سه نظام دستگاه تایلکوف نیز مرغک دیگری می بندیم و این دو مرغک را با یکدیگر در محورهای x و y در یک نقطه قرار می دهیم. سپس مرغک ها را باز کرده و بر روی فرز ابزار لنگ مخصوص کره تراشی و بر روی سه نظام قطعه را می بندیم دستگاه تایلکوف را مطابق محاسبات انجام شده به سمت بالا زاویه می دهیم. باید توجه کرد که قطعه به صورت لنگ بسته نشده باشد. ابزار لنگ را دور قطعه می چرخانیم و به قدری محور x را تنظیم می کنیم که فاصله لنگ تا قطعه از هر دو سمت یکسان باشد. دستگاه را روشن کرده و هر بار که محور z را بار دادیم ابزار لنگ را یک مقدار باز می کنیم و اینکار را ادامه می دهیم تا کره کامل شود.

کلمات کلیدی : کره تراشی، فرایند کره تراشی، تحقیق;مقاله، پروژه، پژوهش، دانلود تحقیق، دانلود مقاله، دانلود پروژه، دانلود پژوهش

دانلود تحقیق آموزش کامل کره تراشی

محصولات مشابه با "دانلود تحقیق آموزش کامل کره تراشی"


محصولات گروه