دانلود مقاله با موضوع تعمیر و نگهداری

گروه فایل کاربردی

توضیحات :

دانش تعمیر و نگهداری یکی از تخصص های مورد نیاز جامعه های انسانی بوده است و دارای اهمیت بسیار زیادی نیاز میباشد. از همین رو مقاله تحقیقاتی با محوریت تعمیر و نگهداری رو برای دانش آموزان و دانش جویان عزیز با فرمت ورد word و در قالب 11 صفحه قابل ویرایش آماده کرده ایم که میتوانید از این مقاله برای ارائه های کلاسی و کارهای فوق برنامه خود استفاده نمایید. در ادامه مطلب بخشی از این مقاله را مطالعه میفرمایید.

موضوع نگهداری و تعمیرات از معدود علوم كاربردی است كه شاید در طول تاریخ حیات انسان جریان داشته است و با بهره گیری از دانشهای پایه ای مانند : ریاضی ، فیزیكی و علوم كاربردی ، مهندسی و مدیریت به موازات سایر علوم تجربی شكل آكادمیك به خود گرفته و هر روز شاهد پیشرفت های بیشتر و سریع خود بوده است.

ضرورت طراحی و استقرار سیستم های نگهداری و تعمیرات در كارخانجات یكی از مسائل حیاتی امروز صنایع مملكت ماست و این امر در امور خدماتی نیز صدق می كند از جمله بخش حمل و نقل كه از مهمترین امور خدماتی در هر كشور می باشد .

نگهداری و تعمیرات در صورت اجرا شدن در مركز تولیدی و خدماتی موجب كاهش هزینه و بالا رفتن كیفیت كار و در نهایت بالا رفتن بهره وری خواهد شد .

با پیچیده تر شدن امكانات در زندگی بشر روشهای استفاده و نگهداری و تعمیرات این امكانات پیچیده تر می شدند و برای این امر نیاز به دانش و تجربه خواهد بود .

باید سعی شود تا جایی كه ممكن است عمر تجهیزات را اضافه كرد و در طول شبانه روز بیشترین كارایی را از آنها گرفت كه این امر با داشتن یك

سیستم مناسب نگداری و تعمیرات با صنعت موردنظر امكانپذیر می باشد .

با داشتن یك سیستم نگهداری و تعمیرات كارآ می تواند قیمت تمام شده محصولات یا خدمات را كاهش داد .

تعریف نگهداری و تعمیرات

کلمات کلیدی : تعمیر و نگهداری ، مقاله تعمیر و نگهداری ، تحقیق تعمیر و نگهداری

دانلود مقاله با موضوع تعمیر و نگهداری

محصولات مشابه با "دانلود مقاله با موضوع تعمیر و نگهداری"


محصولات گروه