دانلود تحقیق با موضوع تعریف و اهداف از ساخت قاب

گروه فایل کاربردی

توضیحات :

فایل تحقیق با موضوع تعریف و اهداف از ساخت قاب یه فایل ورد میباشد که امکان ویرایش یا حذف را دارا میباشد و از این فایل میتوانید جهت ارائه ، آموزش یا تحقیق های کلاسی استفاده نمایید.

ساختمان های قابی چیست ؟

بنا به تعریف سازه هایی هستند كه از اتصال اعضای باربر به یكدیگر تشكیل می شوند.

اسكلت قابی متشكل از شبكه های چهارضلعی و سه بعدی است كه از اعضای قائم ( ستونها ) و اعضای افقی ( تیرها ) تشكیل شده است و ممكن است اعضای قطری نیز داشته باشد.

اعضای اصلی سازه های قابی عبارتند : از تاوه ها، تیرها، ستونها، مهارها، شالوده ها و از عمده ترین اعضای فرعی آن دیوار برشی است.

سیستمهای سازه های قابی بخصوص در ساختمانهای چند طبقه كاربرد فراوان دارند. بار سقف در سازه های چند طبقه قابی، ابتدا توسط سقفها و از طریق تیرچه ها به تیرهای اصلی و از طریق تیرها به ستونها انتقال می یابد.

قابهای فلزی شیبدار

قابهای فلزی شیبدار در پوشش دهانه های بزرگ در ساختمانهای صنعتی مانند كارخانه ها ، انبارها، آشیانه هواپیما، سالنهای ورزش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پوشش نسبت به انواع خرپاسازی دارای مزایای چندی است كه مهمترین آنها عبارتند از : صرفه جویی در مصالح و مدت ساخت و نصب، نمای زیباتر و استفاده بیشتر از فضای زیر پوشش.

بنابراین، قابهای شیبدار در مهندسی مدرن اهمیت ویژه ای كسب كرده است و به تدریج جای ساختمانهای سیستم خرپایی را گرفته و می گیرد. شكلهای زیر انواع مختلف قابهای شیبدار را نشان می دهد.

وقتی كه دهانه قاب بیش از 15 متر است و یا در مواردی كه نسبت ارتفاع به طول دهانه

کلمات کلیدی : تحقیق درباره تعریف و اهداف از ساخت قاب;تحقیق تعریف و اهداف از ساخت قاب; اهداف از ساخت قاب;مقاله درباره تعریف و اهداف از ساخت قاب;تحقیق درباره اهداف از ساخت قاب;تحقیق اهداف از ساخت قاب;تحقیق درباره ساخت قاب;مقاله تعریف و اهداف از ساخت قاب;تعریف و اهداف از ساخت قاب;اهداف از ساخت قاب; ساخت قاب

دانلود تحقیق با موضوع تعریف و اهداف از ساخت قاب

محصولات مشابه با "دانلود تحقیق با موضوع تعریف و اهداف از ساخت قاب"


محصولات گروه