دانلود کارورزی رشته عمران در شهرداری

گروه فایل کاربردی

توضیحات :

اگر کارورزی یا کارآموزی شما با رشته عمران در شهرداری میباشد ما یک نمونه واقعی کارورزی شهرداری را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با مطالعه این نمونه ، گزارش کاروزی شهرداری خود را تکمیل نمایید. این نمونه کاروزی رشته عمران شهرداری به صورت فایل ورد قابل ویرایش و در 55 صفحه میباشد.

بخشی از محتوای این گزارش را در ادامه مطلب مطالعه می نمایید تا بتوانید چهارچوب گزارش خود را به صورت استاندار تنظیم نمایید همچنین میتوانید فایل کامل را نیز دانلود نمایید.


فهرست مطالب 

 مقدمه 

پیش گفتار 

 تاریخچه آشنایی با محل کارورزی 

 شرح وظایف کارکنان ریاست معاونت امور مالی و کار پردازی روابط عمومی امور خدماتی امور دفتری 

شرح وظایف شهرداری خرمدره 

شناخت مصالح گچ سنگ آلومینیوم آجر ماسه 

نتیجه گیری 

تقدیر وتشکر : از همه کسانی که بنده را در پژوهش و تدوین و گردآوری این مطالب یاری نمودند خصوصاً استاد راهنما سرکار خانم پریسا احدی و سرپرست کارورزی جناب آقای مهندس بابا جمادی و همه کسانی که بنده را در جوع آوری مطالب یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را به عمل می آورم .


تقدیم : به پدر و مادر عزیزم که مرا در طول تحصیلم یاری نمودند .


مقدمه : شهرداری وظایف مختلف ر در راستای اهداف گسترش شهر را در کشور بر عهده دارد که از جمله می توان به مواردی اشاره کرد .


اجرای برنامه ها و دستورالعمل های صادر شده در خصوص شهر و آبادانی و امکانات لازم برای پیشرفت سطح شهر و گسترش و زیبایی در سطح شهر – جمع آوری زباله – ساخت مکانهای تفریحی و ایجاد مکان های فرهنگی ، تحقیق و جمع آوری و اطلاعات مورد نیاز در زمینه ی سازندگی و گسترش و کشف روشهای جدید در مورد عملکرد آنها و اخذ شیوه های مناسب به منظور برنامه ریزی و اجرای برنامه ها ، انعکاس مناسب از سطح شهر .


شهرداری را می توان یکی از سازمانهای فعال زیر نظر وزارت کشور دانست که برای گسترش زیبایی سطح شهر فعالیت می کند یکی از ارکان های مهم شهر محسوب می شود .


شهرداری می تواند به نیرو بخشی و تحقیق و ارائه روشهای نوین در زمینه گسترش شهر کمک بسیاری داشته باشد .


پیش گفتار شهرداری از نظر نمودار سازمانی و تقسیمات کاری ، همچون سایر اداره ای از واحدهای مختلفی تشکیل شده که می توان به ترتیب اولویت ها این گونه بیان نمود .
1-شهردار( ریاست ) 2- معاونت 3- امور مالی و اداری 4- امور کارگزینی 5- امور دفتری 6- روابط عمومی 7- واحد مهندسی شهرداری 8- واحد شهرسازی 9- نگهبانی شهرداری علاوه بر بخش های فوق از سایر بخش های دیگر نیز تاسیس شده از جمله می توان به آتشفشانی که زیر نظر شهرداری است و واحد موتوری شهرداری واحد اجرایت و واحد کنترل حمل و نقل شهری را نام برد .
تاریخچه : شهرداری را می توان به عنوان یک واحد سازمانی قدیمی در سطح شهرستان خرم دره معرفی کرد که بعدها با استقرار فرمانداری در سطح شهرستان و نیاز بیشتر مردم از این و امر امکانات در اختیار این قسمت حیاتی شهر قرار گرفته شهرداری خرم دره در 5 سال 1337 افتتاح گردید .


تا فعالیتهای از قبیل فرهنگی ساخت و ساز و زیبایی شهرو آموزشی خود را در ارتقای اهداف تبین شده قرار دهد .
شهرداری خرم دره با 30 نفر از قبیل شهردار ، معاونت ، امور مالی ، واحد شهرسازی کار خود را آغاز کرده این واحد گسترش یافت و در این سال ها با 160 نفر و افزایش واحد های مختلف بر اساس نیاز احساس سره فعالیت می کند.
آشنایی با محل کارورزی ( شرح وظایف کارکنان فنی و مهندسی شهرداری 9 این قسمت دارای 7 کارمند بوده که از 3 مهندس و یک منشی و 2 نفر بعنوان مسئول حمل و نقل در این قسمت مشغول به فعالیت بوده از این 3 مهندس یکی به عنوان ناظر بر طرح های عمرانی مانند قیر ریزی و آسفالت ریزی .


برای مطالعه نسخه کامل گزارش، فایل را دانلود نمایید.

کلمات کلیدی : دانلود تحقیق عمران 60 ص;تحقیق تحقیق عمران 60 ص;مقاله تحقیق عمران 60 ص;تحقیق عمران 60 ص

دانلود کارورزی رشته عمران در شهرداری

محصولات مشابه با "دانلود کارورزی رشته عمران در شهرداری"


محصولات گروه